Міноборони неефективно витратило мільйони для утилізації боєприпасів

1343280178_1Виявлено факти неефективного використання Міноборони бюджетних коштів, спрямованих на утилізацію звичайних видів боєприпасів (12,8 мільйона гривень).

Про це йдеться у повідомленні Рахункової палати.

У відомстві зазначили, що Міноборони забезпечило у 2010-2012 роках використання виділених з держбюджету 323,3 млн гривень на утилізацію звичайних видів боєприпасів відповідно до вимог бюджетного законодавства.

“Темпи утилізації боєприпасів зросли з 19 тис тонн у 2008 році до 50 тис тонн у 2012 році завдяки створенню відповідних умов”, – сказано у повідомленні.

У Рахунковій палаті заявили, що виявлено факти неефективного використання Міноборони бюджетних коштів, спрямованих на зазначені цілі (12,8 млн гривень).

“Також зафіксовані недоліки в організації достовірного обліку боєприпасів, що підлягають утилізації, невідповідність номенклатури боєприпасів, включених у переліки, їхній фактичній наявності. Все це ускладнює держпланування заходів з утилізації та створює умови для зловживань у використанні держмайна”, – підсумували у відомстві.

Похожі записи: