Новини

Історії війни: життя та виживання у найбільш постраждалому та зруйнованому районі Харкова (фоторепортаж)

Район Північна Салтівка в Харкові потрапив в епіцентр обстрілів російської армії, оскільки знаходиться на околиці міста в напрямку російського кордону, звідки наступали окупанти.

Отримавши відсіч при наступі на місто російські війська закріпилися в найближчих населених пунктах, зокрема в селищах Циркуни, Черкаських і Руських Тишках та інших, звідки постійно накривали Харків зі ствольної та реактивної артилерії. І найбільше «прильотів» прийняли на себе саме квартали Північної Салтівки.

Історії війни: як російська агресія зруйнувала спокійне життя та успішний бізнес сім'ї з Донеччини

Чергова історія, яку нам розповіли, це історія сім’ї переселенців із Донецька, які після 2014 року, втративши житло та власний бізнес, виїхали на підконтрольну Україні територію і розпочали все з початку. Але 24.02 російська агресія зруйнувала вдруге все, що було створено за ці роки.

Подробиці свого життя на сході країни розповів голова сімейства та власник бізнесу Вадим.

Історії війни: Окупація та звільнення Ізюму. Найстаріше видання Ізюмщини після російських загарбників (фото, відео)

19 січня 2019 року в місті Ізюм, що на Харківщині в редакції місцевої газети «Обрії Ізюмщини» відмічали 100-річчя видання. І хто б міг тоді подумати, що через три роки приміщення редакції, як і саме місто будуть майже знищені російськими загарбниками, які 24.02.2022 року вторгнуться в Україну.

ІСТОРІЇ ВІЙНИ: Старий Салтів на Харківщині після звільнення від «руського міра» (фото- відео- репортаж)

На початку травня голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що до смт. Старий Салтів що на правому березі Печенізького водосховища у Вовчанському районі Харківської області зайшли наші військові і з боями почали звільнення населеного пункту, яке було окуповане з початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну.

Історії війни: Наслідки "руського міра" на Північній Салтівці в Харкові: фоторепортаж

Район Північна Салтівка у м. Харкові постраждав від російських загарбників найбільше, оскільки знаходиться на околиці міста в тому напрямку звідки намагався наступати ворог.

Як результат житлові квартали подекуди майже повністю зруйновані, відсутні будь-які комунікації та умови для життя.

Однак, не дивлячись на це, люди, хоч і не багато, але залишились там і намагаються налагодити побут і якось вижити в існуючих умовах.

На фото зафіксовано стан житлового фонду району та побут тих, хто залишився.

Історії війни: життя в окупації на Київщині та евакуація під російськими обстрілами

Інформаційно-правовий портал "ПОРАДИ ЮРИСТА" розпочинає серію публікацій під назвою "Історії війни...".

Ми будемо збирати та оприлюднювати історії українців, які на собі відчули наслідки "руського миру": постраждали від збройної агресії рф, втратили житло, втратили близьких, піддалися тортурам чи іншому насиллю з боку російських військових.


Розпочинаємо з історії Олега з селища Березівка, що на Київщині. Його населений пункт стоїть на Житомирській трасі і опинився саме на шляху руху окупаційних військ в сторону столиці.

Історії війни: як з перших днів повномасштабної війни Сумщина зустріла ворога

Після звільнення від російських окупантів півночі України радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович дав інтерв’ю, де сказав таку фразу: «знімаю шляпу перед Сумами» і зазначив, що в захваті від тероборони і партизан Сумщини, які без підтримки військових, самотужки воювали з танковими військами противника.

На звільнену Сумщину навідались і ми, щоб побачитись з місцевими чоловіками, які в найскладніші часи взяли до рук зброю і стали на захист Батьківщини.

ТОП-21 не расследованных коррупционных дел Украины (2016-2018 гг.)

Едва ли не главной политико-модернизационной проблемой нашего общества мы считаем отсутствие у большей части украинцев (даже у политически активных) банальной социальной памяти. Памяти, которая сохраняет обещания политиков и не позволяет им обманывать избирателя по 20 раз кряду, а также пристально удерживает в зоне внимания ключевые коррупционные скандалы и стимулирует следственные органы к их расследованию.

Уряд вирішив перевірити НАЗК

Уряд готує постанову «Про утворення міжвідомчої робочої групи з вивчення проблемних питань, пов’язаних з діяльністю Національного агентства з питань запобігання корупції» та затвердження його складу і Положення про цю Міжвідомчу робочу групу. Про це пише у своєму пості на Фейсбук Голова правозахисної громадської організації «Спільна Мета» Ігор Печенкін, який і оприлюднив проекти урядових документів.

Підписка на Новини