Заохочення міжкультурного спілкування

Ігор Печенкін зустрівся з керівництвом Одеської ОДА

Глава Правління ВГО ПО Спільна Мета Ігор Печенкін 13 липня 2015 року зустрівся з керівництвом Одеської ОДА та обговорив з радником Михаїла Саакашвілі Олександром Боровиком перспективи впровадження розроблених експертами організації проектних антикорупційних ініціатив.


Окрім цього, під час робочої поїздки відбулася зустріч з Екатериною Згуладзе, в ході якої обговорено впровадження досвіду підготовки патрульних патрульної служби в м.Одеса та участі громадськості у формуванні негативного відноення до корупційних моделей поведінки в суспільстві.

Розпочато набір на програму "Нові політичні лідери України"

Інститут публічних справ (Варшава, Польща), Мережа «Громадські ініціативи України» та ВОМГО «Наше Поділля» (Вінниця, Україна) оголошують набір на програму «Нові політичні лідери України».

Курс практичної юриспруденції «Leadership in Law»

Київська школа розвитку та комунікацій проведе унікальний курс практичної юриспруденції «Leadership in Law». Перший курс практичної юриспруденції стартує 21 грудня 2014р. Він продовжиться 2 місяці, аж до 15 лютого 2015р. Це 60 годин лекцій/практикумів/майстер-класів від успішних юристів, адвокатів, топ-керівників юридичних/адвокатських компаній та об’єднань. Генеральний партнер програми – Студреспубліка.

XVII Международный театральный фестиваль Блуждающие звезды

Еврейский фонд Украины объявляет о проведении XVII Международного театрального фестиваля «Блуждающие звезды», посвященного творчеству классика еврейской культуры Шолом-Алейхема. Фестиваль состоится в Киеве в сентябре 2014 года. Цель фестиваля – сохранение и возрождение еврейской культуры в Европе, в частности культуры идиш.

Третий сектор по-украински: под властью и под бизнесом

Каждый год в Украине регистрируются около двухсот новых общественных организаций. Однако далеко не все они выражают интересы хоть какой-нибудь части общественности. Самое короткое определение третьего сектора — это те организации и союзы, которые не входят в первый и второй сектора. Но, конечно, при этом нужно сказать, что такое первые два сектора.

Підписка на Заохочення міжкультурного спілкування