Круглий стіл «ЗА МИР ТА ЄДНІСТЬ»

Круглий стіл

16 жовтня 2014 р., 11:00-13:30, Міжнародна громадська організація «Реформація» спільно з Громадською радою при МЗС України, Всеукраїнським громадським рухом «Право народу» проводять Круглий стіл «ЗА МИР ТА ЄДНІСТЬ».  

 В ситуації, що склалася у зв'язку з подіями в Криму і на Донбасі, повстає загроза повторення помилок минулого. Задля запобігання погіршення ситуації, необхідні ініціативні пропозиції цивілізаційного масштабу – перед усім від України –оскільки міжцивілізаційний розлам пролягає саме по території нашої країни і по серцях українців.   

До участі у Круглому столі запрошені представники посольств держав світу в Україні, громадські діячі, лідери суспільної думки, представники суспільства, бізнесу, науки та культури.

Учасники Круглого столу запрошуються до обговорення шляхів виходу України з кризи, досягнення взаєморозуміння між населенням різних регіонів та шляхів збереження України як держави в єдності та мирі.

Всі запрошені високоповажні гості підтверджують свою присутність на заході листами на електрону адресу: gromradamzs@gmail.com

Контакти організаційного комітету:

Кіслова Л. Ю.,

Заступник Голови Громадської ради

при МЗС України.

Телефон: 063-381-80-10

Електронна пошта:worldshift1@gmail.com, gromradamzs@gmail.com