![ВГО “ПО Спільна Мета” разом з партнерами громадських антикорупційних організацій презентували створення Громадської Спілки](/sites/default/files/styles/bloky/public/2021-07/11065235_807381042669460_1429940228_o-700x394.jpg?itok=j4WTtDym)
19 березня 2015 року в готелі Україна презентовано створення Громадської Спілки “Центр запобігання та протидії корупції” для більш консолідованої і ефективної протидії цьому ганебному явищу, контролю за діями органів влади та ефективної взаємодії з усіма спеціально уповноваженими суб”єктами.
ВГО “Правозахисна організація “Спільна Мета” заявляє про активну підтримку таких ініціатив, готує відповідні документи щодо підписання спільних установчих документів та планує протягом року в регіонах України популяризувати ідею консолідації зусиль громадськості та розвитку форм громадського контролю.