Європейська Соціальна Хартія

Биометрические паспорта не помогут подписать безвизовый режим, - эксперты

«Замена паспортов – огромный бизнес. Третий раз за 15 лет нам, украинцам, предлагают поменять паспорт», – высказал свое мнение относительно получения биометрических паспортов директор Украинского института анализа и менеджмента политики Руслан Бортник.

В Києві пройшла конференція, присвячена Міжнародному Дню толерантності

Нещодавно у Києві у Дипломатичній Академії України відбулася Міжнародна теоретична конференція, присвячена Міжнародному Дню толерантності, який відзначається у всьому світі 16 листопада.

ПРЕСС-РЕЛИЗ

14 сентября 2006 года государство Украина ратифицировало Законом №137-V от 14.09.2006 Европейскую социальную хартию. Первый Отчет о выполнении Хартии Министерство труда и социальной политики подало на рассмотрение Совета Европы в ноябре этого года.

Аналіз стану та зауваження щодо виконання Україною положень статті 30 Європейської соціальної хартії (переглянутої)

Аналіз стану та зауваження щодо виконання Україною положень статті 30 Європейської соціальної хартії (переглянутої)

 Однією з найбільш гострих й потенційно небезпечних проблем сучасного українського суспільства громадська організація «Правозахисна організація «Спільна Мета» вважає проблему СОЦІАЛЬНЕ ВІДЧУЖЕННЯ.

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» при Міністерстві доходів і зборів України створюється Громадська рада.

28 травня 2013 року о 10 год. 00 хв., у приміщенні Конгрес-холу Міндоходів за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8, відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів України.

Підписка на Європейська Соціальна Хартія