ЦАД

Антикоррупционная реформа провалилась – выводы экспертов

В информационном агентстве «УНН» состоялся круглый стол на тему “Реформа антикоррупционной политики: стоимость, институты, результаты”, во время которого прошла презентация одноименного исследования Украинского института анализа и менеджмента политики» №3 из цикла «Цена реформ».

Перед введенням "роттердамської" формули співмешканка Вовка купила маєток за 2 мільйони

У лютому 2016 року співмешканка голови Нацкомісії регулювання енергетики та комунальних тарифів Дмитра Вовка купила будинок в селі Іванковичі під Києвом, вартість якого ріелтори оцінюють у 1,5-2 мільйони доларів. Про це йдеться у розслідуванні Мар’яни Мотрунич для програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Відбулося засідання круглого столу: «Концептуальні засади розвитку системи забезпечення національної безпеки України

Голова Правлління орагнізації Ігор Печенкін виступив з доповіддю на засіданні Круглого столу Національного інституту стратегічних досліджень з питань розвитку системи забезпечення національної безпеки України, яка присвячена темі співпраці та розвитку інструментів громадського контролю у налагодженні діяльності суб'єктів протидії корупції.

 

Запрошуємо взяти участь у публічному форумі «Подолаємо хабарництво разом!»

Всеукраїнська громадська організація “Правозахисна організація “Спільна Мета”, в рамках реалізації проекту з протидії хабарництва в Україні, що реалізується Американською асоціацією юристів Ініціатива з верховенства права в Україні спільно з Українською Фундацією Правової Допомоги та Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» в рамках Програми «UK–UA: Підтримка реформ в Україні»та за фінансової підтримки Уряду Великої Британії в період з жовтня 2015 року до січня 2016 року буде проведено 15 публічних форумів «Подолаємо хабарництво разом!».

Започатковано інформційно-правозахисний проект захисту викривачів коруппції

Започатковано інформційно-правозахисний проект захисту викривачів коруппції, який розроблений та  презентований 9 липня 2015 року партнерами і однодумцями з Трансперенсі Інтернейшнл Україна.

Планується підтримати і розширити проект силами підготовлених антикорупційних активістів по всій Україні за участю Громадської Спілки "Центр запобігання і протидії корупції", інших громадських ініціатив протягом поточного року.    

Ігор Печенкін прийняв участь в обговоренні сумнівного обрання конкурсної комісії Національного агентства з питань запобігання корупції

9  липня 2015 року в  Агенції Укрінформ Голова організації Ігор Печенкін прийняв участь в обговоренні сумнівного обрання конкурсної комісії Національного агентства з питань запобігання корупції.
Без заслуховування позиції опонентів, із незапланованим перенесенням часу проведення, влада в особі Романа Греби висловила  критичну незгоду з позицією громадськості щодо невизнання непрозорого проведення обрання членів названої конкурсної комісії.

Повернення Українських активів корумпованої політичної еліти України: АРЕШТ, КОНФІСКАЦІЯ, УПРАВЛІННЯ

гор Печенкін прийняв участь в роботі протягом 27-28 квітня 2015 року експертної групи за участі представників правоохоронних органів України та міжнародних фахівців щодо налагодження механізмів фіксації та повернення активів, здобутих злочинним шляхом під час вчинення корупційних правопорушень.


Результатом експертного обговорення проблем має стати пропозиції змін до фінансового та процесуального законодавства щодо ефективності пошуку та повернення злочинних активів українських корупційних злочинців.

Що необхідно зробити для належного запуску Національного агентства з питань запобігання корупції

Під час експертної дискусії обговорювали представники громадських організацій, міжнародних інституцій та органів влади 24 квітня 2015 року в конференц-залі готелю “Київ”.
Результатом обговорення стало плануванн подальших найнеобхідних кроків для ефективного запуску Агентства та участі у цьому громадськості, донорських структур у взаємодії з органами влади.

Ігор Печенкін залучений та бере активну участь у підготовці інспекторів патрульної служби м.Києва

Голова ВГО “Правозахисна організація “Спільна Мета” Ігор Печенкін залучений та бере активну участь у підготовці інспекторів патрульної служби м.Києва – фахівців нової якості, потрібних громадянам та всьому суспільству як приклад якісних змін.

Одним з головних пріоритетів – зміна ставлення громадян до пропаганди корупційних правопорушень – як дозволених та сприйнятливих моделей поведінки!
Сподіваємось – це початок антикорупційних змін, ставлення один до одного та держави до громадянина!!!

 

Підписка на ЦАД