Голова ВГО «ПО «Спільна Мета» Ігор Печекні провів в Житомирі сьомий антикорупційний тренінг

Голова ВГО «ПО «Спільна Мета»  Ігор Печекні провів в Житомирі сьомий антикорупційний тренінг

12 березня 2015 року проведено чергову зустріч з представниками громадськості та органів влади і кримінальної юстиції щодо навчання застосування механізмів ефективної взаємодії у протидії корупції.
Даний захід планово та системно проводиться Центром антикорупційних досліджень в регіонах України нашою організацією за підтримки посольства США в Україні у партнерстві з досвідченими і визнаними експертами з протидії корупції.

Актуальність питання розвитку інструментів громадського контрою та застосування громадськими активістами правових норм задля притягнення знахабнілих здирників та хабарників до відчутної відповідальності – відсторонення від служби – можливості вчиняти корупцію, набуває чутливих якісних змін.
Громадськість показала, що вона здатна та, головне, бажає впливати на процеси протидії корупції активно, якісно, професійно!!!
З підготовленими та освіченими активістами в подальшому налагодимо допомогу запуску роботи Національного агентства з питань запобігання корупції та його Громадської ради та Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро.

З питань зацікавленості та участі в проекті просимо звертатися до розробника та керівника проекту Ігоря Печенкіна – proky@ukr.net