![Ігор Печенкін зустрівся з керівництвом Одеської ОДА](/sites/default/files/styles/bloky/public/2021-07/1-%D1%88%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%B2%D1%83-700x525.jpg?itok=-SwAs4EQ)
Глава Правління ВГО ПО Спільна Мета Ігор Печенкін 13 липня 2015 року зустрівся з керівництвом Одеської ОДА та обговорив з радником Михаїла Саакашвілі Олександром Боровиком перспективи впровадження розроблених експертами організації проектних антикорупційних ініціатив.
Окрім цього, під час робочої поїздки відбулася зустріч з Екатериною Згуладзе, в ході якої обговорено впровадження досвіду підготовки патрульних патрульної служби в м.Одеса та участі громадськості у формуванні негативного відноення до корупційних моделей поведінки в суспільстві.
![gtg](/sites/default/files/inline-images/image1-1-700x525.jpg)