Новини

ТОП-21 не расследованных коррупционных дел Украины (2016-2018 гг.)

Едва ли не главной политико-модернизационной проблемой нашего общества мы считаем отсутствие у большей части украинцев (даже у политически активных) банальной социальной памяти. Памяти, которая сохраняет обещания политиков и не позволяет им обманывать избирателя по 20 раз кряду, а также пристально удерживает в зоне внимания ключевые коррупционные скандалы и стимулирует следственные органы к их расследованию.

Уряд вирішив перевірити НАЗК

Уряд готує постанову «Про утворення міжвідомчої робочої групи з вивчення проблемних питань, пов’язаних з діяльністю Національного агентства з питань запобігання корупції» та затвердження його складу і Положення про цю Міжвідомчу робочу групу. Про це пише у своєму пості на Фейсбук Голова правозахисної громадської організації «Спільна Мета» Ігор Печенкін, який і оприлюднив проекти урядових документів.

В партнерстві з офісом Програми профсійної підготовки України-НАТО

Члени команди правозахисної організації “Спільна мета” в партнерстві з офісом Програми профсійної підготовки України-НАТО візьмуть участь у розробці проектів підвищення професійних навичок для публічних службовців, які працюють в секторі безпеки, з метою зміцнення їх потенціалу для ефективного демократичного управління, громадського контролю та реформ в підтримку українських цілей європейської інтеграції.

Проекти в рамках Програми нашою командою будуть розроблятися і впроваджуватися у співпраці з Національною академією державного управління при Президентові України.

Міжнародна правозахисна конференція: "Права людини в Україні: ТОЧКА ВІДЛІКУ"

Голова ВГО ПО “Спільна Мета” 5-6 липня 2017 року на запрошення партнерів прийняв участь у роботі міжнародної правозахисної конференції: “Права людини в Україні: ТОЧКА ВІДЛІКУ”, а також заслуховування результатів базового дослідження у галузі прав людини в Україні.
Результатом дводенної роботи конференції та заслуховування професійно виконаної дослідницької роботи фахівців у галузі прав людини стали проблемні абриси для діяльності представників органів влади, громадянського суспільства та міжнародних партнерів з покращення сучасного стану в даній сфері.  

Загальне декларування доходів: навіщо державі тотальне стеження за населенням

Заступник Голови Правління ВГО “Правозахисна організація “Спільна Мета” Святослав Дубіна прийняв участь в обговоренні нагального питання:

“Загальне декларування доходів: навіщо державі тотальне стеження за населенням”, яке відбулося в прес-клубі Голос-UA

 

Ігор Печенкін, в рамках спільного проекту з телеканалами: "Планета", "Крок", "Business"

Голова Правління Правозахисної організації "Спільна Мета" Ігор Печенкін, в рамках спільного проекту з телеканалами: "Планета", "Крок", "Business" з використанням технічних можливостей створеного командою організації Інтернет Медіа-каналу, провів спілкування на значущі та болючі для суспільства теми ворожих дій окупантів, помилоквлади, громадського контролю та протидії корупції з відомим політиком і правозахисником Юрієм Кармазіним. 

 

Дорогі випускники Програми «Розуміємо права людини»!

Дорогі випускники Програми «Розуміємо права людини»!

 Ми раді повідомити вас про початок набору учасників найцікавішої події цього літа – ХІІ Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів! Ми шукаємо ініціативну та енергійну молодь, зацікавлену у співпраці з неурядовими організаціями та громадській діяльності.

 Будь ласка, допоможіть нам знайти вмотивованих учасників, а комусь, можливо, – назавжди змінити життя за допомогою активізму! Розкажіть про школу друзям, колегам або знайомим, які ще не знають про неї.

Ігор Печенкін увійшов до складу та прийняв участь в установчому засідання Робочої групи з логістичних питань в рамках Ради експортерів та інвесторів при МЗС України

Голова Правління ПО “Спільна Мета”  Ігор Печенкін увійшов до складу та прийняв участь в  установчому засідання Робочої групи з логістичних питань в рамках Ради експортерів та інвесторів при МЗС України.

22 березня 2016 р. в приміщенні МЗС України під головуванням Заступника Міністра – керівника апарату В.В.Пристайка відбулось установче засідання Робочої групи з логістичних питань Ради експортерів та інвесторів при МЗС України.

Підписка на Новини