Мінінфраструктури

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України, які відбудуться 6 вересня 2017 року.

При Міністерстві інфраструктури буде створено громадський моніторинговий комітет, - Юрій Лавренюк

Найближчим часом при Міністерстві інфраструктури буде створено громадський моніторинговий комітет, про це повідомив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. «Головна мета створення нового дорадчого органу Міністерства інфраструктури – підтримка прозорого недискримінаційного, конкурентного і відкритого процесу закупівель товарів, робіт та послуг для потреб підприємств, установ та організацій, які підзвітні Міністерству», – зазначив він.

Ігор Печенкін рішенням Громадської ради Міністерства інфраструктури України від 1 грудня 2015 року одноголосно обраний Головою Комітету з питань залізничного транспору

Голова Правління ВГО "ПО "Спільна Мета" Ігор Печенкін рішенням Громадської ради Міністерства інфраструктури України від 1 грудня 2015 року одноголосно обраний Головою Комітету з питань залізничного транспору.

   Вітаємо з обранням, зичимо успіхів у громадському контролі за діяльністю суб'єктів галузі залізничного траспорту з метою покращення надання ними послуг та організації перевезень, нагляду за діяльністю монополіста - новостворенного ПАТ "Укрзалізниця".

Руслан Соболь: «Україні потрібна державно-приватна адміністрація малого й середнього бізнесу»

Складна ситуація в економіці України має й позитивний аспект. Дедалі більше людей бізнесу, розбуджених Революцією гідності, намагаються взяти у власні руки свою долю й мотивувати уряд діяти виключно на користь народу. Такі завдання ставить перед собою й підприємець Руслан СОБОЛЬ, глава Асоціації власників малого й середнього бізнесу, куратор економічного блоку Альтернативного громадського руху  «ПрОпозіція». — Чи вважаєте ви, що сьогодні державі небайдуже до малого й середнього бізнесу? Чи не показала протилежного дискусія щодо впровадження касових апаратів? — Показала.

Как в Украине поднимутся цены на коммуналку с 1 апреля (ИНФОГРАФИКА)

Национальная комиссия, осуществляющая госрегулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) в рамках выполнения Меморандума с Международным валютным фондом приняла решение о повышении с 1 апреля тарифов на все основные коммунальные услуги –  электроэнергию, газ и тепло.

Тарифы на свет:

С 1 апреля 2015 года по 1 марта 2017 года  потребителей разделят на три группы — в зависимости от объема потребления:

Ассоциация «Центр» представила проект развития малого и среднего бизнеса «Предпринимательская весна»

11 февраля в информагентстве «ЛИГАБизнесИнформ» состоялся круглый стол на тему: «Малый и средний бизнес в Украине: от налоговой ямы до локомотива украинской экономики».

В метро надо прекратить воровать, а не цены поднимать

Допускают повышение стоимости проезда в метро для граждан с 2 грн. до 4 грн. и в Киевсовете. Об этом уже заявил первый заместитель Главы Киевгосадминистрации Игорь Никонов. Да и сам мер Виталий Кличко еще в сентябре анонсировал повышение стоимости проезда в Киевском метрополитене на начало 2015 года.

Попробуем разобраться, куда все-таки уходят деньги в черной трубе Киевметрополитена и почему все киевские чиновники, которые время от времени сменяют друг друга, поют одну и туже песню про киевское метро.

Підписка на Мінінфраструктури