ВГО «ПО «Спільна Мета» У ВІННИЦІ провела ТРЕТІй ТРЕНІНГ ЩОДО взаємодії громадськості та органів влади і кримінальної юстиції у протидії корупції

ВГО «ПО «Спільна Мета» У ВІННИЦІ провела ТРЕТІй ТРЕНІНГ ЩОДО взаємодії громадськості та органів влади і кримінальної юстиції у протидії корупції

20 лютого 2015 року у приміщенні Вінницької обласної адміністрації керівник Всеукраїнської громадської організації «Правозахисна організація «Спільна Мета» Ігор Печенкін за участю партнерів з Transparency International Ukraine і відомих експертів у галузі протидії корупції провів тренінг громадських антикорупційних активістів, представників органів влади та спеціальних суб’єктів протидії корупції.

Всі присутні – запрошені активісти та представники влади отримали знання вимог нового законодавства України у сфері протидії корупції та отримали досвід та механізми проведення власних антикорупційних розслідувань. Зацікавлені фахівці отримали розроблені методики з питань використання антикорупційних практик.

Тренінг був проведений у рамках проекту «Ефективна протидія корупції – спільна мета громадськості у взаємодії з органами влади і кримінальної юстиції. Захід пройшов у конструктивній, діловій та позитивній атмосфері. За його результатами 44 українських представників громадських організацій та 11 представників органів влади і спеціально уповноважених органів протидії корупції обмінялись досвідом проведення антикорупційних заходів та налагодили взаємодію на подальшу протидію корупції.

Роздані матеріали розроблених механізмів правового застосування можливостей громадськості під час протидії корупції, вручено сертифікати про участь у проведенні тренінгу.

Загалом під час проекту на даний час вже підготовлено більше 350 громадських активістів, діячів та представників органів влади і спеціально уповноважених органів протидії корупції. Наступні тренінги заплановано провести у Житомирі та Чернігові.