СТВОРЕНО АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ФОРУМ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

СТВОРЕНО АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ФОРУМ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

За ініціативи ВГО «Правозахисна організація «Спільна Мета» 3 квітня 2014 року у приміщенні Міністерства юстиції України за підтримки запрошених активістів громадських організацій, небайдужих до долі України та рішуче налаштованих на знищення корупційних мотивів як у діяльності представників влади, так й у свідомості всіх громадян загалом, проголошено про створення антикорупційного ФОРУМУ громадських ініціатив.

Результатом обговорень пропозицій та шляхів реалізації механізмів широкого залучення якнайбільшого кола противників корупції стало підписання МЕМОРАНДУМУ, в якому містяться виробленні реалістичні механізми протидії корупції, які у найближчий час будуть реалізовані, а позитивний досвід поширений.

Останні дії представників влади, а саме: кадрові призначення, підходи до проведення тендерів і закупівель, непрозорий процес розмитнення товарів, неефективна діяльність з формування антикорупційної політики та інші аналогічні дії свідчать про продовження декларативного ставлення до необхідності змін в країні, відношення до громадян, що вивело їх на МАЙДАНИ.

Закликаємо всіх, хто бажає жити у країні реалізованих особистостей – ПОБОРОТИ У СОБІ РАБА КОРУПЦІЇ ТА ПРИЄДНАТИСЯ ДО АКТИВНИХ ДІЙ ПО ЗНИЩЕННЮ ТАКИХ МОДЕЛЕЙ ПОВЕДІНКИ ЛЮДИНИ.

ВГО «Правозахисна організація «Спільна Мета» запрошує до співпраці – текст МЕМОРАНДУМУ у відкритому доступі – готовий до підписання ВАМИ та приєднання до однодумців по протидії корупції.

Серед Наших однодумців та колег – громадські прокурори, які надають кваліфіковану юридичну допомогу у питаннях фіксації фактів корупції, взаємодії зі спеціально уповноваженими суб’єктами протидії корупції та іншими органами кримінальної юстиції у головному питанні фактичного понесення і невідворотності покарання винними корупціонерами, громадські слідчі – які проводять громадське розслідування таких фактів, громадські незалежні журналісти – які висвітлюють такі події у незалежному дуже зручному інтерактивному ФОРМАТІ.

ДРУЗІ ПРИЙШОВ ЧАС ПОВІРИТИ У СВОЇ ВЛАСНІ СИЛИ ТА ДОЛУЧИТИСЯ ДО СПІЛЬНОЇ МЕТИ ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ.

Текст та відео заходів шукайте на сторінwі та YOUTUBE.com

Контакти:

common_goal2004@yahoo.com

096-907-37-55

Директор Центру антикорупційних досліджень Ігор Печенкін