В Києві пройде громадський антикорупційний форум

В Києві пройде громадський антикорупційний форум

3 квітня 2014 року о 13 годині у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м.Київ, провулок Рильського, 10 відбудеться  антикорупційний ФОРУМ громадських ініціатив.

  ВГО “Правозахисна організація “Спільна мета” у  критичні для сучасної історії країни часи, за підтримки патріотично та конструктивно налаштованих активістів громадських організацій  вийшли з ініціативою провести об’єднавчий антикорупційний Форум, метою якого має стати  прийняття резолюції про перезавантаження механізмів участі громадськості у формуванні і реалізації державної політики в сфері протидії корупції, удосконалення роботи правоохоронних органів, і, передусім, прокуратури.

На Форумі буде запропоновано напрями реалізації громадського контролю, протидії корупції та шляхи реформування правоохоронних органів.

До участі у форумі запрошуються представники громадських організацій та органів державної влади. Пропонується завчасно на сайті ВГО “Спільна Мета” www.commongoal.org.ua з проектом меморандуму про співпрацю та внести себе до списку запрошених на зазначений захід для надання перепусток до будинку Міністерства юстиції.

      З приводу уточнення інформації та направлення власних пропозицій, пропонуємо контакти для зворотного зв’язку:

м.т.096-907-37-55

common_goal2004@yahoo.com